Вродливі і розумні жінки заробляють, продаючи власні яйцеклітини

118
27 листопада 2013

Вони купують у симпатичних і освічених актрис і моделей яйцеклітини і перепродують їх клієнтам. Вартість генетичного матеріалу часом перевищує 20 тисяч доларів, повідомляють Вести.ru із посиланням на Today.

Причина такої високої ціни пояснюється досить просто: для представниць прекрасної статі це болюча процедура, яку можна здійснювати не більше шести разів у житті. Крім того, після кожної здачі яйцеклітин жінкам необхідно тижнями пити гормони.

Нью-Йоркські "агенти з яйцеклітин" шукають для донорства симпатичних моделей і актрис. Причому акцент робиться на тих, хто тимчасово перебуває без роботи, адже для них питання грошей стоїть найбільш гостро.

Реклама:

Крім миловидної зовнішності бізнесмени дивляться шкільні та інститутські атестати дівчат, бо їхнім клієнтам важливо, щоб майбутні діти були не тільки вродливими, але і розумними.

28-річна актриса і модель Робін Мері Янг в 2009 році заробила 10 тисяч доларів на продажі своєї яйцеклітини. З тих пір вона проводила дану процедуру ще один раз і роздумує над тим, щоб знову продати частину себе.

Дівчина каже що не хоче йти в стриптизерки, а донорство - це дуже хороший заробіток, що не заважає будувати кар'єру в модельному бізнесі.Реклама: