Французьких чоловіків штрафуватимуть за повій?

66
28 листопада 2013

Згідно із ним, секс із повією стане злочином, пише Inopressa із посиланням на Times.

Проти нового законодавства, підтриманого президентом Франсуа Олландом, виступили асоціації повій, чоловіки- інтелектуали і навіть актриса Катрін Деньов, яка підписала петицію, про те, що даний захід зажене проституцію в підпілля.

Зазначимо, що законопроект з'явився тоді, коли інші європейські країни - такі як Іспанія, Німеччина і Швейцарія - зробили крок у протилежному напрямку, зробивши спроби регулювати, але не забороняти проституцію.

Реклама:

Відповідно до законопроекту, будь-хто, "помічений" за сексом з повією, буде змушений виплатити штраф у розмірі 1500 євро. Судді також зможуть змусити порушників прослухати спеціальний курс, спрямований на підвищення їх обізнаності про проблеми, пов'язані з проституцією.

Соціалістка Мо Олів'є, що запропонувала ці заходи, прагне розвінчати гламурні уявлення про проституцію, що виникли завдяки кінематографу.

За словами Олів'є, до 90% повій у Франції, яких налічується від 20 до 40 тисяч, походять родом з-за кордону, зокрема з Румунії, Болгарії, Нігерії, Бразилії та Китаю.Реклама: