Хлопці-велосипедисти патрулюють вулиці та супроводжують дівчат

— 29 листопада 2013, 13:28

Практика швидко набрала популярність і сьогодні осередки діють в кількох великих містах України. Велосипедисти організовуються через мережу "ВКонтакті" і кажуть, що діють лише за покликом доброго серця, пише Biggggidea.com.

Ідея сервісу прийшла з Америки та належала комедійному актору Джею Руісу, на прізвисько "Ракета". Там ще два роки тому добровольці на роверах в яскравих жовтих футболках почали проводжати дівчат під час прогулянок вечірніми парками Брукліна.

В Україні рух розпочався цього літа в Запоріжжі. Микита Трепольский дізнався про бруклінську ініціативу і вирішив створити подібний сервіс у своєму місті. Натхненний запорізьким досвідом вело-ескорт з’явився у Києві. У вересні п’ятеро хлопців вирішили створити велопатруль у Черкасах. В Керчі "лицарі на велосипедах" з’явилися на початку листопада. Наразі подібна ініціатива прийшла і до Львова.

Загалом у справі на сьогодні задіяні вже кілька десятків добровольців. Переважно це молоді спортивні хлопці, що цікавляться велосипедами, проводжанням дівчат, інтерет-фолькльором. Хоча в київському "ВелоПатрулі" навіть є одна дівчина.

Замовити послугу ескорту можна через інтернет, по телефону або прямо на вулиці під час "патрулювання". Домовлятися про послуги "патруля" треба напряму з "дружинником". Задля безпеки "клієнток" адміністрація "ВелоПатруля" рекомендує їм вивчати сторінки "патрульних" в соціальних мережах та не користуватися послугами добровольців, у котрих немає бодай трьох позитивних відгуків.

Послуги "патруля" є безкоштовними. Хлопці кажуть, що їм достатньо дівчачої уваги. В своїй роботі "патрульні" керуються простими правилами. Згідно з ними вони не можуть бути п’яними під час ескортування, чіплятися до своїх супутниць, просити у них телефон або розпускати руки.

Власне, "лицарів на велосипедах", в першу чергу, і підозрюють в тому, що вони таким чином вони лише бажають знайомитися з дівчатами. Від подібних звинувачень доводилося відбиватися ще бруклінським патрульним.

Джей Руіз повторював, що велопатрулі це не спосіб фліртувати, а вияв джентльменства. Подібний імідж створюють собі й українські двоколісні кавалери. Свою мотивацію патрульні пояснюють виключно бажанням бути корисними для суспільства.

Реклама:

Головне сьогодні