Автор листівки "Йолка" намалював ще одну та планує випустити цілу серію. Фото

34
24 грудня 2013

За його словами, наразі він планує створити цілу серію таких листівок, присвячених Євромайдану. Всього колекція нараховуватиме 12 екземплярів. 

"Це має бути набір з 10-12 штук, який я планую завершити наступного року, і, який буде присвячений мистецьким проявам Євромайдану", - розповідає Ілля кореспондентові Української правди. Життя.

 

За його словами, електронні варіанти листівок будуть безкоштовними. "Я митець і я можу робити деякі речі для себе. Люди зараз обмінюються електронними листівками і таке використання здається мені цілком прийнятним. Звичайно, якщо вони вказують автора", - каже він.

На запитання про те, чи буде цей набір продаватися, дизайнер розповів, що продаж розпочнеться, коли буде готова колекція. "Можливо, частина з-них піде на плакати та футболки", - розповідає митець.

Що стосується планів, то Ілля каже, що ще не знає, якою буде наступна листівка. "Воно народжується поступово. Якби я планував наперед, я би не робив це так близько до нового року. Я хочу намалювати отих солдатиків на кордоні із Банковою. Це, мабуть, і буде наступний сюжет", - зазначає автор.

 

Щодо розповсюдження продукції, Ілля каже, що він уже має домовленості із виробниками сувенірної продукції.

Утім, за його словами, частина грошей перераховується на благодійність: 20 гривень з кожної футболки йде на потреби майдану, а 40 копійок від продажу листівки - на потреби фонду Місія в Україну, який допомагає дітям-інвалідам у Житомирі.

Українська правда. Життя