"ОСВІТНІЙ WEEKEND": елітна освіта за кордоном стає ближчою!

13
16 січня 2014

1 та 2 лютого у столичному готелі Fairmont Grand пройде "ОСВІТНІЙ WEEKEND" — захід для батьків і дітей, присвячений кращим мовним курсам та програмам середньої і вищої освіти за кордоном.

Подію відзначатиме участь представників престижних навчальних закладів з усього світу, зокрема: 25 мовних центрів та таборів із відділеннями у понад 20 країнах; 21 елітної приватної школи з Великобританії, Канади, США та Швейцарії; 4 найбільших міжнародних центрів довузівської підготовки; 13 престижних університетів і вищих шкіл із Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії.

"ОСВІТНІЙ WEEKEND" стане місцем зустрічі і спілкування між закордонними освітянами та українськими школярами, студентами і їхніми батьками. Захід організує провідна освітня агенція Східної Європи DEC education. Компанія спеціалізується на наданні високопрофесійних консультаційних послуг і щонайменш двічі на рік проводить тематичні виставки, участь у яких беруть рейтингові закордонні школи, мовні центри і виші.

Реклама:

На вікенд запрошуються сім’ї, що планують надати коштовну західну освіту для дітей і бажають отримати актуальну інформацію від представників навчальних закладів та експертів агенції.

Батьки, які прагнуть знайти прийнятну та поцінну мовну програму для дитини-школяра на літніх канікулах, зможуть прямо на заході обрати найцікавішу пропозицію і забронювати курс. Потенційним клієнтам, які вже мають закордонні візи, DEC education пропонує скористатися акційною пропозицією і до 1 березня отримати послуги агенції усього за 1 гривню.

Зауважимо, що ексклюзивно і виключно на "ОСВІТНІЙ WEEKEND" приїдуть такі імениті приватні школи з Великобританії, як Box Hill School, Clifton College, d’Overbroeck’c College, Rydal Penrhos School, а також відома швейцарська школа Institut auf dem Rosenberg.

Тільки на цьому закладі будуть представлені такі мовні центри та школи: Bell English (Великобританія), JTCamp (Швейцарія), St Giles International (Бразилія, Великобританія, Канада, США) тощо.

Сегмент вищої освіти презентуватимуть відомі університети Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії, які пропонують затребувані програми в галузі бізнесу, готельно-ресторанного та туристичного управління, права, маркетингу тощо.

Із повним переліком учасників можна ознайомитися на сайті освітньої агенції DEC education.

Реклама:

"Для клієнтів, що планують середню чи вищу освіту за кордоном для своїх дітей, ми пропонуємо унікальну послугу "VIP-обслуговування", яка зробить відвідання заходу найбільш ефективним та комфортним. Напередодні вікенду наші експерти проконсультують батьків, хто із учасників події якнайбільше відповідає їхнім вимогам, розроблять персональну стратегію отримання освіти за кордоном, а також супроводжуватимуть їх на самому заході, — розповідає директор агенції DEC education Наталя Тарченко. — Запрошуємо батьків звертатися до наших експертів вже зараз і планувати освіту для дітей заздалегідь і з професіоналами", — доповнює Тарченко.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті агенції DEC education. Адреса проведення — Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.Реклама: