Пісню Скрябіна про Майдан не беруть на радіо

64
24 січня 2014

Про це музикант розповів "Взгляду".

За словами Кузьми, його пісню під назвою "Історія" взяла лише одна радіостанція.

"Який ідіотизм з цими радіостанціями. З цими ранковими шоу, які роблять вигляд, що нічого не сталося. Пускають якусь погану попсу, а не композиції, які струну натягують, розумієш? Я сьогодні їду, перемикаю канали. З 20-ти станцій 16 - "ха-ха-ха" та "хі-хі-хі". Пускають якийсь примітив. Ідіоти, недоумки просто! Тільки одна станція і взяла пісню, решта відморозилися", - обурився музикант.

Реклама:
 

Крім того, Андрій розповів, чому багато артистів не висловлюються з приводу Майдану. На думку Кузьми, вони просто бояться.

"Я знаю, що таке людський страх. Коли я писав гостросоціальні пісні, ніколи в житті ніякої підтримки від представників шоу-бізнесу я не отримував. Коли була пісня "Чувак, нас кинули", я пропонував всі разом заспівати її з купою артистів, а не самому, з їхнього боку був холодок: "Кузьмич, давай ти сам. А ми подивимося", - поділився музикант.

"Ніхто не хоче, не повіриш. Жодного разу. Це як зараз на Майдані - 30 осіб камені кидають, а півтори тисячі навколо стоять і знімають все на свої телефони. Тому й бардак такий в країні, що всі пики свої позакривали", - додав він.Реклама: