Європеїзація не на словах, а на ділі: майбутнім лідерам — гідну освіту! ®

16
27 січня 2014

Вже багато сказано й написано про необхідність змін і оновлення усіх сфер суспільно-політичного життя України, однак запозичена від маргінальних верств населення ЄС тактика палаючих покришок ще не є ознакою європеїзації.

Навіть враховуючи специфіку ситуації й особливості чинного устрою, не можна не визнати, що подолати корумпованість, бюрократію, егоїзм і владне невігластво можна виключно через перебудову свідомості й виховання нової, вільної від анахронічних передсудів еліти.

Провідна освітня агенція України DEC education упевнена, що одним із дієвих шляхів досягнення цього є закордонна освіта, причому перший крок до неї може зробити кожна родина середнього класу. Наприклад, відправивши дитину цим літом на мовні канікули до Європи, США чи Канади.

Реклама:

Дізнатися про кращі пропозиції розумних канікул у понад 25 мовних центрах із 20 країн кияни та гості міста зможуть уже цими вихідними. 1 та 2 лютого в готелі Fairmont відбудеться спеціалізований та найбільший в Україні захід "ОСВІТНІЙ WEEKEND", на який з’їдуться престижні школи, мовні та підготовчі центри, коледжі й університети з Європи та Північної Америки.

Батькам, що прагнуть знайти прийнятну та поцінну мовну програму для дитини-школяра, свої пропозиції презентуватимуть відомі міжнародні освітні компанії — Bell, BSC, Emerald, Eurocentres, Kaplan та ін. Усього на заході буде доступно більше 5 іноземних мов і найширший вибір факультативів для дітей із різними уподобаннями: спорт, мистецтво і дизайн, сценічна майстерність, активний відпочинок і навіть підготовка до зарубіжної школи чи вишу.

Потенційним клієнтам, які вже мають закордонні візи, DEC education пропонує скористатися акційною пропозицією і до 1 березня отримати послуги агенції усього за 1 гривню.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті організатора. Адреса проведення — Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.Реклама: