Як залишитись з Інтернетом у разі спроби обмеження: інструкція

На сайті Еuromaidanpr.wordpress.com склали добірку інструментів, які можуть допомогти у збереженні доступу до інтернету у випадку його часткового блокування або цензури.

Усі вони були винайдені у Китаї, але працювати можуть і в Україні, якщо до цього дійде.

Встановити їх потрібно заздалегідь, бо в останній момент зробити цього не вдасться.

1. Freegate

Додаток є безкоштовним та не містить реклами.

Завантажити Freegate можна тут http://www.dit-inc.us/freegate.

Далі потрібно встановити програму та дозволити їй повний доступ через Windows Firewall

Після цього відкриється вікно браузера Internet Explorer. Це вікно буде мати зв’язок проксі, тож віртуально це означатиме, що ваше піключення відбуватиметься поза межами України.

2. HotspotShield

Hotspotshield не є повністю безкоштовним, оскільки містить рекламу та "елітну версію", але він видається більш просунутим і підтримує Firefox.

Для його встановлення потрібно перейти на сайт www.hotspotshield.com і натиснути "free download".

Наступний крок - встановити програму і натиснути "так" для всіх попередженнь про безпеку.

Після цього дозвольте додатку закрити браузер. Після перезапуску ви зможете використовувати зв’язок проксі.

Обидва вищеназвані додатки значно уповільнюють швидкість підключення, адже ваш інтернет має пройти через сторонній сервер або проксі-сервер. Завдяки цьому буде складніше вас відстежити, хоча це й робить використання Skype та Youtube менш приємним.

В будь-якому випадку зв’язок буде достатньо швидким для того, щоб читати новини, електронну пошту, писати повідомлення та використовувати Facebook.

Ці програми також легко вимкнути. У Freegate - це просте вимкнення, а в HotspotShield - це пауза, але можна обирати й опцію зупинки на невизначений час.

3. Інструкція для Google Chrome

Зпочатку потрібно встановити Google Chrome (http://www.google.com.ua/intl/ru/chrome/browser/), а потім плагін ZenMate (https://chrome.google.com/…/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfom…), а далі просто включити в цьому браузері роботу даного плагіна.

4. Opera

Потрібно скачати і встановити браузер Opera (http://www.opera.com/ru). Знайти там функцію "Opеra Turbo". Увімкнути її.

Для блокуючих програм, це буде виглядати так, ніби користувач гуляє сайтом Opera, бо дані спочатку приходять на сайт Opera, а вже з нього користувачу.

5. Facebook

Всі користувачі можуть на випадок блокувань сайту Facebook знайти файлик "C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts" і додати в нього рядки: 173.252.110.27 facebook.com та 31.13.81.128 facebook.com. Зберегти все це і перезавантажити Windows.

Після перезавантаження можна спокійно користуватися адресою Facebook.com до кінця революції. Після перемоги можна ці рядки видалити.

Якщо ви не зможете зайти на ФБ з мобілки, то просто відкрийте в додатку Opera сайт Facebook через введення IP-адреси http://31.13.81.128.

Можна просто зараз, заздалегідь додати цю адресу в закладки. Якщо не спрацює - відредагувати файлик hosts аналогічним чином. На Android він розташований за адресою /system/etc/hosts (для редагування потрібні права root).

Реклама:

Головне сьогодні