Російський письменник Веллер: треба було сказати, що в Україні – злодійська банда Януковича, а не підтримувати її

— 28 лютого 2014, 12:43

Відомий російський письменник Михайло Веллер у прямому ефірі на Першому каналі Росії заявив, що погіршення стосунків між Україною і Росією сталося частково через те, що офіційно "Росія підтримувала злодійську банду Януковича, поки його не оголосили у розшук".

"При тому, що варто було сказати, що шахраї і злодії (ви обіцяли не перебивати) нам не союзники. Нам потрібен союз з країною Україною, з українським народом, в кінці кінців, нам треба продавати нафту і газ, і ми братські народи", - сказав Михайло Веллер.

"Я хотів би, аби люди згадали, що сувереном і джерелом права є народ, а не державний апарат. Державний апарат є найманими менеджерами, на службі у народу. Будьте ласкаві, прочитайте політологію і конституцію", - додав він.

"Коли влада намагається оголосити себе сакральною і оголосити бунтарем кожного, кому вона не подобається,… ми переходимо до третього пункту", - продовжив Веллер.

ВІДЕО ДНЯ

"Віктор Янукович прийшов до влади законним і легітимним шляхом. Фокус в тому, що прийшовши до влади законно, можна стати незаконним, коли ти цю владу підминаєш під себе, коли суд стає продажним, міліція стає продажною, твоя адміністрація стає продажною, і думає стає продажною, і тебе можна сковирнути лише протестом, тому що інакше ти кажеш "ідіть в суд", а суд продажний!", а вибори підтасовуються", - додав він.

Він також зауважив, що зараз треба знаходити спільну мову з українським народом. З Києвом, з Майданом, з Харковом і з Львовом, з Кримом і Рівне, для того, "аби люди бачили в Росії друзів і братів, а не демагогів і злодіїв. Тому що від цього всім лише гірше".

У відповідь на запитання ведучого програми Дмитра Кисельова про прогноз подій в Україні, політик Леонід Гозман відповів: "Я впевнений, що там не буде війни, якщо ми не вмішаємось і припинимо тотальну брехню і антиукраїнську пропаганду по наших каналах. А якщо вмішаємось – буде війна".

"Я б хотів, аби люди в Україні, які нас зараз чують, знали, що не всі вірять у те, що у нас показують, і є багато людей, які з захопленням дивляться на тих, хто боровся за людську свободу і достоїнство", - додав Гозман.

Реклама:

Головне сьогодні