Дизайнери з усього світу створили плакати на підтримку України. Фото

— 11 березня 2014, 16:37

Найкращі плакати з’являться у середу біля ЦУМУ (з боку Хрещатика) – там відкриється виставка під відкритим небом, яка триватиме до 12 квітня.

Як розповідають організатори акції, Молодіжне об'єднання Київської організації Спілки дизайнерів України "ВАРТО", вже за 5 днів після старту акції на їхню адресу прийшло понад сотня робіт.

Географія учасників – 45 країн (у тому числі Німеччина, Італія, США, Франція, Іран, Ірак, Іспанія, Росія, Білорусь, Австралія, Індія, Японія, Китай)

Крім того, у середу відбудеться акція "Відправ листівку миру". Найкращі роботи, надруковані у форматі листівок, будуть відправлятися туди, де не чути голос миру. Зокрема, учасники планують відправити рекомендовані листи в Москву, в уряд Росії і особисто Володимиру Путіну.

© Luis Yáñez, Mexico

"Міжнародна плакатна акція "ГОЛОС МИРУ" прагне об'єднати плакатне мистецтво та соціальну користь, адже плакат — це повідомлення, що зведене до чіткої візуальної формули і покликане привертати увагу, стимулювати до висновків і конкретних дій", - йдеться в описі акції на Facebook.

© Metin Emin, Macedonia 2014
© Metin Emin, Macedonia 2014
© Seyyedmehdi Mousavi, IRAN, 2014
© Luis Yáñez, México, 2014
© Marlena Buczek Smith, Poland
© Szymon Szymankiewicz, Poland
© Nadezhda Rossokhina, Russia

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні