У Росії вирішили не пускати "Океан Ельзи" щонайменше до осені

— 19 березня 2014, 15:00

Про це йдеться на сторінці колективу "ВКонтакте".

"Згідно з повідомленнями організатора другої частини російського туру "Земля": Курган, Омськ, Новосибірськ, Барнаул – скасовано/перенесено на невизначений термін. Квитки можна здавати за місцем придбання", - написали у соцмережі.

Водночас організатори російського туру кажуть, що виступи "Океану Ельзи" буцімто перенесено на осінь.

"На жаль, концертний тур переноситься на осінь. Дата буде оголошена до 5 квітня", - цитує організаторів "Интерфакс".

За те, що Славко Вакарчук любить свою країну його не пускають до Росії? Натомість "ОЕ" спокійно дає концерти у Німеччині

"На осінній концерт ви зможете прийти за купленими раніше квитками, здавати їх не обов'язково, але якщо все-таки хочете, то можете здати, ціни на осінній концерт будуть трохи вищими, ми стримаємо своє слово і привеземо в Курган групу "Океан Ельзи", спасибі, що ви з нами", - додали вони.

ВІДЕО ДНЯ

Заяву про те, що українська група не виступатиме в Кургані цієї весни, у середу зробив тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Курганської області Олексій Кокорін.

"Моя позиція тут досить об'єктивна. Я вважаю, що ті люди, які були задіяні в негативному напрямку на Майдані, не повинні тут транслювати свою позицію, в тому числі і в нашій області. Можливо, є прихильники і у цієї групи. Принаймні, мені відомо, що даний концерт на території нашої області не відбудеться", - заявив Кокорін.

За його словами, нічого поганого у скасуванні концерту немає - його "можна замінити якоюсь іншою групою більш патріотичного характеру, яка дозволить виховувати нашу молодь на позитивній ноті і в патріотичному напрямку".

Згідно з даними організаторів, на 7-ме квітня в Кургані було продано більше 600 квитків.

Нагадаємо, віднедавна гурт "Океан Ельзи" перестали пускати з виступами до Росії. Один за одним почали скасовуватися концерти колективу.

Все це відбулося після звернення санкт-петербурзького депутат Віталія Мілонова до міністра культури Росії з проханням заборонити гастролі "Океану Ельзи".

А нещодавно російські прихильники Святослава Вакарчука та його колективу, обурені скасованими концертами групи, створили петицію на їх підтримку.

Фото з Facebook "Океан Ельзи"

Реклама:

Головне сьогодні