Біля барикад донецьких сепаратистів, музикант заграв на роялі. Відео

— 22 квітня 2014, 09:47

Цу було не просто піаніно, як під час протестів на Майдані в Києві, а цілий рояль.

Німецький музикант італійського походження Давиде Мартелло, якого називають "піаністом з площі Таксим", встановив свій рояль у Донецьку. У понеділок, 21 квітня, він зіграв концерт перед захопленою проросійськими активістами будівлею обласної держадміністрації, повідомляє Deutsche Welle.

Давиде Мартелло, котрий сам себе називає музичним послом миру, з нікому невідомого вуличного музиканта перетворився на знаменитість після своїх виступів під час протестів у Стамбулі влітку 2013 року. Кадри, на яких зображено, як він грав на роялі перед демонстрантами та поліцією на площі Таксим, тоді обійшли весь світ, ставши символом конфлікту між турецькими протестувальниками та владою.

Фото з сторінки Тетяни Огаркової у Facebook

Мартелло вже грав на вулицях багатьох міст, виступаючи таким чином за мир і порозуміння. Ідея вуличного піаніста нести мир за допомогою музики, за його словами, зародилася ще кілька років тому, коли він вирішив почати світове турне вуличного музиканта з концертним роялем з електронною клавіатурою і низькочастотним гучномовцем.

ВІДЕО ДНЯ

Реклама:

Головне сьогодні