Російські культурні діячі просять звільнити Юрова та Грищука. Звернення

10
11 травня 2014

Відповідне звернення підписали Олександр Калягін, Ксенія Раппопорт, Євген Миронов, Валерій Фокін, Михайло пореченков та багато інших.

Як повідомляє Colta.ru, в тексті звернення йдеться:

"Всім, хто може допомогти. Будь-ласка, допоможіть звільнити режисера та художника! Двоє наших молодих українських колег, яких ми добре знаємо, з 25-го квітня затримані в Слов'янську", - йдеться у повідомленні.

Реклама:

"Павло Юров (р. 1980) - театральний режисер, що народився у м. Антрацит (Луганська область, Україна) і проживає в м.Київ (Україна), добре відомий молодому театральної спільноти своєю роботою з молодою російською драматургією, лауреат театральних премій, учасник московського десятого міжнародного театрального фестивалю ім. А. П. Чехова, працював у майстер-класах фестивалю у складі групи молодих режисерів країн СНД.

Денис Грищук (р. 1985) - художник, волонтер, артист, який народився в м. Донецьк (Україна) і також проживає в м. Київ (Україна), приїхали в Слов'янськ вранці в п'ятницю 25 квітня, щоб "побачити все своїми очима" для підготовки спектаклю, і були зупинені ополченцями Донецької народної республіки. Їх попросили пред'явити документи, у них були квитки назад до Києва, їх затримали для перевірки. Є відомості, що вже більше двох тижнів їх утримують у будівлі колишнього СБУ.

Ми, російські драматурги, режисери, критики, артисти, ручаємося за наших колег і просимо звільнити їх. Хлопці багато зробили для російсько-українських культурних зв'язків, допоможіть їм повернутися до роботи", - просять культурні діячі. 

Раніше стало відомо про те, що в Слов'янську зникли режисер Павло Юров та куратор Денис Грищук. Вони мали повернутися додому 26-го квітня, але зв'язку з ними немає досі. Реклама: