Офісні співробітники жаліються на те, що їх відволікають новини - дослідження

— 26 травня 2014, 11:12

Про це свідчать дані нового дослідження кадрового порталу HeadHunter Україна.

90% офісних співробітників відчули вплив останніх подій на свою роботу: майже всім працювати стало складніше. Кожен десятий втратив роботу у зв’язку з останніми подіями у країні та економічною нестабільністю. І тільки 4% кажуть про те, що продуктивність зросла: адже робота — найкращий спосіб відволіктися від потрясінь.

Крім того, мешканці і східних, і центральних, і західних, і південних регіонів однаковою мірою не можуть зосередитися на роботі через новини. Менше, ніж інші, переживають з приводу соціальних потрясінь працівники агросфери і сфери інформаційних технологій (тільки 84% відзначили зміни в роботі), а більше за інших — медики і спеціалісти будівельної сфери (95%).

Утім, навіть незважаючи на труднощі, більшість усе ж таки навчились жити і навіть нормально працювати в умовах постійного стресу. Тільки 6% опитаних не змогли впоратися зі стресом до кінця. Найскладніше боротися зі стресом мешканцям західних областей (11%) і Криму (15%).

Найбільш популярні способи "повернутися до лав" — вимкнути новини і спробувати максимально зосередитися на роботі (26%), або навчитися суміщати роботу й прочитання новин (29%).

А ось страх бути звільненим мотивує тільки 4% опитаних.

В опитуванні брали участь 1389 респондентів із різних регіонів України.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні