МОН попереджує: приміщення шкіл не можна використовувати для агітації

449
7 травня 2014

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки у середу.

Міністр освіти листом від 6 травня звернувся до до місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів.

Сергій Квіт вимагає від них"вжити всіх вичерпних заходів щодо недопущення використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для проведення зібрань, вивчення громадської думки, постійного чи тимчасового перебування сторонніх осіб, передвиборчої агітації, інших заходів, що суперечать законодавству України".

Реклама:

Відповідно до частини п’ятої статті 63 Закону України"Про освіту"об’єкти освіти, що фінансуються з бюджету, не підлягають використанню не за призначенням.

Як відомо, раніше з’являлись повідомлення про те, що прихильники так званої Донецької Народної республіки спробують організувати виборчі дільниці для проведення референдуму в школах міста.

Водночас мер Донецька Олександр Лук'янченко спростував цю інформацію, пише "Остров". За його даними, ніяких рішень про надання шкіл для створення виборчих дільниць

Мер запевнив, що заняття в школах 12 травня (наступний день після дати призначеного"референдуму") відбудуться в будь-якому випадку.

"Заняття будуть!", - категорично заявив мер, відповідаючи на питання журналістів про те, що прихильники ДНР мають намір відкрити виборчі дільниці в школах міста.

Традиційно в понеділок після дня голосування школи не працюють - йде підрахунок голосів та оформлення протоколів.

Реклама:

Лук'янченко уточнив, що він у середу проведе переговори з представниками, так званої, Донецької народної республіки з питання недопущення зриву навчального процесу .

При цьому мер акцентував увагу, що"ніяких рішень (про створення виборчих дільниць у школах"ОстроВ") не приймалося".

"Українська правда. Життя"Реклама: