Терористи з "ДНР" не дали вивезти з Луганська 500 дітей-сиріт

— 5 червня 2014, 12:41

Як повідомляє прес-служба Укрзалізниці, для вивезення дітей з Луганська сформували спеціальний додатковий поїзд із 11 вагонів, який вирушив з Одеси до Луганська, куди мав прибути вранці 5 червня за спеціально розробленим графіком.

"Однак керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки дало вказівку Донецькій залізниці повідомити Одеську та Придніпровську залізниці про те, що цей поїзд прийматися не буде. Через такі дії Укрзалізниця вимушена була повернути поїзд назад до Одеси", - йдеться у повідомленні відомтсва.

В прес-службі також зазначають, що керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки перешкоджає організації вивезення мешканців цих регіонів, не погоджуючи додаткових поїздів складами залізниць України до Донецька та Луганська.

"Незважаючи на такі дії представників самопроголошеної Донецької народної республіки Укрзалізниця буде й надалі робити все можливе для евакуації дітей і мешканців із небезпечних регіонів. При цьому діти будуть перевозитися безкоштовно", - повідомляє УЗ.

Для забезпечення вивезення пасажирів із Луганщини та Донеччини Укрзалізниця на період з 2 по 9 червня збільшила схеми поїздів, які курсують із Луганська та Донецька. Так, на 5 – 6-ть вагонів до 18 – 20 збільшена їх кількість у складі низки поїздів, що курсують до Луганська та Донецька.

Також призначено додатковий поїзд Луганськ – Київ у складі 15 вагонів. Із Луганська поїзд вирушить о 21:24 та прибуде до Києва о 14:26. У зворотному напрямку поїзд вирушить 6 червня о 18:38 та прибуде до Луганська наступного дня о 12:00.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні