Тест

В Феодосії пустують пляжі і готелі. Фото

Знаменитий "Золотий пляж" вперше за довгі роки пустує, як і прибережні кафе, бажаючих покататися на водних атракціонах теж немає, пише Крим. Реалії.

Багато міні-готелів закрито, інші працюють не в повну силу.

"На турбазі "Золотий пляж", при наявності шістсот місць, зараз відпочивають сімдесят осіб. А минулого року в цей час тут жили 550 курортників. У санаторії Міністерства оборони, при можливості прийняти 550 відпочиваючих, два дні тому було 16 осіб", - розповіла місцева мешканка.

В цілому, за найоптимістичнішими оцінками місцевих жителів, кількість відпочиваючих становить зараз близько 20% від торішнього турпотоку.

За офіційними підрахунками, в 2013 році за період з середини травня до кінця червня Крим відвідали 1,27 мільйона туристів.

Через анексію Криму на півострові немає туристичного потоку, звичного для літнього періоду. У перших числах червня, за даними "міністра" курортів і туризму Криму Олени Юрченко, об'єкти санаторно-курортного комплексу Криму були заповнені на 37%. Тим не менш, вона підкреслила, що "курортний сезон, нехай не в обсягах минулого року, але все ж таки відбудеться".

Жителі материкової України, які становили основну частку відпочиваючих, після анексії півострова, переорієнтувалися на курорти Болгарії, Грузії, Туреччини, Греції, Хорватії та Іспанії. Згідно з опитуванням серед російського населення, відвідати цього літа Крим мають намір лише 3% росіян.