ДАІ покарала чиновника-грубіяна після посту у Facebook. Фото

— 1 липня 2014, 08:53

Запис набрав близько 12 тис. перепостів, а деякі коментатори звернули увагу, що держномер Toyota належить зовсім іншому автомобілю. Інцидент привернув увагу керівництва ДАІ та хамовитий чиновник був оштрафований за керування авто з чужим номером, пише AIN.ua.

За словами дівчини, чиновник обігнав її через подвійну смугу, після чого поскаржився співробітникам ДАІ, що вона йому просигналила. На підтвердження своїх слів чоловік показав посвідчення співробітника Антикорупційного комітету.

"Сонечко, я з Антикорупційного комітету, а ти правила дорожнього руху почитай, що сигналити в місті не можна. Та ти знаєш, хто я?! Таких як я треба пропускати, як швидку допомогу", - цитує Юлія слова водія позашляховика.

Дівчина заявила, що не сигналила і запропонувала переглянути записи відеореєстратора. Крім того, вона вимовила емоційну промову перед співробітниками ДАІ про те, що Майдан не для того стояв, щоб чиновники хамили і розмахували ксивами. Після цього вона описала інцидент в Facebook і попросила користувачів соцмережі допомогти "прославити" порушника. Через якийсь час ДАІ виписала адміністративний протокол стосовно хамовитого водія.

"Ми вдячні громадянам, які повідомляють про факти порушення законодавства. Небайдужість учасників дорожнього руху, помножене на співпрацю з правоохоронними органами, дозволяє швидко виявляти порушників і вживати відповідних заходів ", - прокоментував ситуацію начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

Нагадаємо, що в грудні 2013 запрацював сайт ukrpayment.com.ua, за допомогою якого можна оплачувати штрафи в ДАІ повністю онлайн, без необхідності роздруковувати квитанцію і заносити її в інспекцію. Створили сервіс компанія компанії "Електронні Карткові Платежі" (e-CPayment) і "Фетпейментс".

Реклама:

Головне сьогодні