Навчальний рік для студентів І курсу на Донбасі розпочнеться пізніше

— 5 серпня 2014, 17:52

Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун на брифінгу у вівторок, повідомляє прес-служба Кабміну.

Вона поінформувала, що з 36 тис. осіб у Донецькій і Луганській областях, зареєстрованих на зовнішнє незалежне оцінювання, менше 20 тис. змогли скласти ЗНО в інших регіонах: "Це значить, що близько 40% абітурієнтів з Донбасу не змогли з тих чи інших причин скласти зовнішнє незалежне оцінювання".

За її словами, у Донецькій та Луганській областях для вступників продовжено термін подачі документів до 15 вересня.

"Тобто, о 12 год. 15 вересня будуть оприлюднені списки тих, хто рекомендований до зарахування", - сказала Інна Совсун.

Вона додала, що кількість місць за державним замовленням, яка виділена на університет на кожну спеціальність, буде розподілена: 60% місць державного замовлення буде виділено для тих, хто буде йти вступати за результатами ЗНО, 40% - для тих, хто буде йти вступати за результатами вступних іспитів.

Водночас Совсун наголосила, що якщо до вересня ситуація на Донбасі не стабілізується, то міністерство готове масово переводити студентів на навчання в інші регіони.

На сьогодні, за її словами, масово переводять в інші регіони лише іноземних студентів. Також за індивідуальним зверненням переводять студентів з Донецької та Луганської областей, "якщо студент може знайти собі місце в іншому університеті, де є вивільнені бюджетні місця".

Реклама:

Головне сьогодні