Львів’янки передали росіянкам мереживну білизну. Фото

— 7 серпня 2014, 18:37

Крім білизни, під відділенням активістки залишили ящик, в якому небайдужі львів’янки можуть залишати для мешканок Росії речі, які "допоможуть їм бути жіночнішими", повідомляє "Вголос".

"Завжди було так, що розвинуті, цивілізовані держави надавали допомогу для відсталих країн. Тому ми надаємо гуманітарну допомогу російським жінкам. Ми всі ці речі офіційно передаємо через "Сбербанк" і кожна російська жінка зможе прийти у відділення цього банку в РФ і вимагати, щоб їй видали цю допомогу. Якщо росіянкам відмовлятимуть, вони можуть проводити мітинги та пікети", – сказала активістка Галина Мороз.

Вона додала, що білизну для росіянок надали небайдужі мешканки Львова.

Також жінки підготували окремий комплект білизни для Аліни Кабаєвої.

"Сподіваємось, що комплект для пані Аліни Кабаєвої допоможе втихомирити одну відому людину, яка нарешті зможе насолоджуватись сімейним життям і нарешті залишить нас у спокої", – сказала Галина Мороз.

Відділення банку у Львові під час акції не працювало. На дверях вивісили оголошення про технічну перерву на 15 хв., однак акція тривала довше, а заклад так і не відкрили.

Нагадаємо, через новий техрегламент Митного союзу з 1 липня 2014 року мереживні труси заборонені, але російська влада запевняє, що з прилавків вони не зникнуть.

Фото Вголос

Реклама:

Головне сьогодні