Будинок для дітей з Луганщини

29 серпня у с. Гатне Києво-Святошинського району відбулось урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу. У новій будівлі буде проживати сім’я Чоботарьових – переселенці з міста Краснодон Луганської області.

Джакеєва Надія, Фещенкова Дарина, Сударикова Владислава, Ляшенки Анастасія, Мирослава, Євгеній, Андрій та Славік – це ті діти, якими зараз опікуються Андрій та Ірина Чоботарьові. Всі вони стали заручниками складної суспільно-політичної ситуації, яка склалась в країні. Саме через це їм і довелось стати переселенцями.

Героїчно рятуючи дітей, тікаючи від війни, ризикуючи власним життям, сім’я виїхала з Луганщини і оселилась на Київщині. З проханням про допомогу родина звернулась до політика та громадського діяча Тигова Олександра. В результаті, діти та батьки отримали те, чого вони потребують зараз найбільше, – дах над головою. Багато зусиль доклав для реалізації проекту та допомоги сім’ї президент фонду "Отчий Дім" Корнійко Роман.

На урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу завітали також представники місцевої влади, які щиро подякували Олександру Тигову, за те що в складні для країні часи не залишився осторонь, а виступив в ролі мецената, щоб забезпечити дітей житлом, та всім, хто приклав чимало зусиль і вклав свою душу в реалізацію цього проекту.

"Аби вийти зі складної ситуації, яка склалася в Україні, ми повинні підтримувати одне одного, допомагати, не бути байдужими! Адже тільки так ми не втратимо свою людяність і віру в краще майбутнє!" – переконаний Олександр. На урочистому відкритті він вручив главі сім’ї Андрію Чоботарьову ключі від будинку. Щаслива сім’я дуже дякувала всім за допомогу.

Прикрасили захід своїм співом вихованці "Отчого Дому". Всі присутні мали змогу пригоститись морозивом, солодощами, фруктами, смачним шашликом та іншими ласощами. Привітати нову сім’ю в окрузі прийшли й сусіди, які теж небайдужі до історії родини Чоботарьових.

Всі присутні мали змогу подивитись будинок зсередини, роздивитись його кімнати. Наприкінці, всі разом запустили сто жовто-блакитних кульок в повітря, а також вручили подарунки дітям.

На урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу завітали також представники місцевої влади, які щиро подякували Олександру Тигову

В рамках відкриття громадська організація "Бізнес-центр "Новий початок" та фонд "Отчий Дім" закликали всіх небайдужих долучитись до проекту будівництва подібних дитячих будинків сімейного типу для дітей із зони АТО.

Адже це, як зазначили на відкритті, лише перші кроки, тому що збудовано тільки один будинок. Надалі будуть ще будинки, в яких мешкатимуть родини та діти-сироти із окупованих територій.

"Аби вийти зі складної ситуації, яка склалася в Україні, ми повинні підтримувати одне одного, допомагати, не бути байдужими! Адже тільки так ми не втратимо свою людяність і віру в краще майбутнє!" – переконаний Олександр Тигов

З приводу співпраці, допомоги чи інших питань звертатись за тел.: +38 (067)175-00-55; e-mail: [email protected]; офіційний сайт: http://noviy.org.

Реклама:

Головне сьогодні