ДАІ попереджає про складні погодні умови

— 23 вересня 2014, 11:26

Зокрема, пройдуть дощі, на півдні та сході місцями з грозами. 23 вересня у північних, центральних областях та в південній частині, 24 вересня у східній половині сильні дощі, у східних, Запорізькій, Дніпропетровській областях місцями дуже сильні дощі, інформує прес-служба ДАІ України.

За таких погодних умов, ДАІ закликає водіїв бути особливо уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

"Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Пам’ятайте, що у дуже сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію", - радять у ДАІ.

Крім того, за недостатньої видимості, водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи - по можливості використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні