Чудове відео на підтримку армії: Жоден з нас не народжений для війни, але ми змушені захищатись

— 16 жовтня 2014, 12:52

"Жоден з нас не народжений для війни", стверджують творці відео.

Проект розповідає про звичайних чоловіків, які щоденно самовіддано виконують свій військовий обов'язок перед Україною.

"Кожного з них ви могли бачити у парку, зустріти в черзі у магазині або банку, бо не існує людини, яка була б спеціально народженою для війни, та всі ми змушені сьогодні захищати рідну країну", - кажуть автори ролика.

Відео на підтримку української армії є результатом співпраці трьох творчих одиниць: агентства Banda Agency, продакшн компанії Radioaktive Film та американського режисера швейцарського походження Марка Реймонда Вілкінса.

ВІДЕО ДНЯ

З самого початку революційних подій у Києві, Марк активно підтримував протести проти колишньої влади та переймався долею України. Тому, побачивши сценарій, він одразу виявив бажання взяти участь.

Підготовка до зйомок тривала протягом двох місяців. Знімальна група у складі шістдесяти людей працювала виключно на громадських засадах; техніку для зйомок безкоштовно надали рентал компанії, а всі інші витрати покрили продакшн, режисер та агентство за свій кошт.

У ролях - як актори і прості люди, сам ролик - не документальний, розповів "Українській правді. Життя" креативний директор Banda Agency Павло Клубнікін.

Також Національну кампанію для Збройних сил України "Кожен з нас" буде підтримано в Інтернеті та на міських вулицях.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні