Блогер житиме місяць у вітрині магазину, збираючи кошти для хворих діток

— 23 жовтня 2014, 09:10

Протягом місяця веб-камера буде вести безперервну трансляцію життя блогера на YouTube-каналі. На період участі в проекті "Цитрус" надає герою iMac 21,5 'і iPhone 6. Зібравши потрібну суму, блогер не тільки врятує дитячі життя, а й залишить собі в подяку ці гаджети, пише AIN.ua.

Протягом 30 днів блогер не має права виходити за периметр магазина. Він повинен проводити в вітрині не менше 50% свого часу і носити футболки з "зворотним відліком". При цьому піклуватися про своє харчування Максим повинен буде сам.

На перший тиждень "Цитрус" виділяє йому 3000 грн. для замовлення їжі онлайн, решту 3 тижні йому доведеться самостійно мотивувати ресторани і служби доставки годувати його безкоштовно, описуючи свої враження на сторінці в Facebook і "ВКонтакте".

Максим виграв кастинг у 120 інших учасників. Серед тих, хто зареєструвався на кастинг, були журналісти та громадські працівники, радіоведучі, власники бізнесів, відеоблогери, бармен, бізнес-тренер, режисер, продюсер, консультант з самогіпнозу, DJ, фахівці в сфері комунікацій та event-галузі та багато інших.

На перші 50 000 гривень, зібрані в проекті, відразу буде придбаний окклюдером і проведена операція в Інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова для Софії Решетняк з Луганської області. Оператором збору благодійної допомоги виступає "Українська Біржа Благодійності".

Спостерігати за життям благодійника можна тут:

Реклама:

Головне сьогодні