Країни поступово відмовляються від додатку для виклику таксі Uber

381
10 грудня 2014
Таким чином, суд задовольнив позов Асоціації таксі Мадрида на період розгляду наступних позовів цієї організації проти Uber. На думку суду, водії Uber не мають необхідного дозволу для перевезення пасажирів і "здійснюють недобросовісну конкуренцію", пише РИА Новости
На даний момент Uber працює в трьох іспанських містах - Мадриді, Барселоні та Валенсії. Проти роботи цього сервісу активно виступають ліцензовані таксисти, які вже провели кілька акцій протесту.
У понеділок Індія відмовилася від популярного сервісу таксі після зґвалтування 25-річної жінки, в якому звинуватили водія Uber. Цього ж дня голландський суд частково заборонив діяльність сервісу. Під заборону потрапив сервіс UberPop, дорожчі сервіси UberBlack і UberLux на території Нідерландів продовжують діяти.
Uber - це он-лайн сервіс автомобільних перевезень, що дозволяє зробити заявку на послуги водія через сайт, а також через додатки на iPhone або на пристроях на платформі Android. Сервіс використовує програмне забезпечення, що спрямовує найближчого водія до місця знаходження клієнта. 
При цьому гроші знімаються з кредитної карти, прив'язаної до аккаунту зареєстрованого користувача. Компанія Uber була створена в 2009 році, штаб-квартира розташована в Сан-Франциско. На сьогоднішній день її послуги доступні більш ніж у ста містах світу. Компанія отримує від працюючих в ній таксистів комісію в розмірі 20% від кожного виклику