Волонтери на посадах у Міноборони впроваджують 5 реформ

21
28 січня 2015

Про реалізацію п'яти нових реформ у Міноборони, а також про зміну системи речового забезпечення та харчування армії розповів заступник міністра оборони Юрій Гусєв на своїй сторінці у Facebook. 

"Вже кілька тижнів ми "живемо" в Міноборони генеруючи нові ідеї та реформи. Маю багато запитів щодо конкретики. Доповідаю. Наразі працюємо над реалізацією 5 конкретних реформ системи речового забезпечення та харчування Армії", - розповідає новопризначений в.о. заступника міноборони з економічних питань, випускник Harvard Kennedy School Гусєв.

За його словами, однією із реформ відомства стане створення принципово нового департаменту матеріального забезпечення, який опікуватиметься держзакупівлями для ЗСУ, логістикою, стандартами та контролем якості.

"Цей новий департамент ми створюємо за підтримки компанії Ernst&Young, які допомогають нам чітко виписати процеси та компетенції, в той же час варто також відмітити деякий спротив системи", - каже він. 

Ще одна реформа: впровадження електронної системи держзакупівель спільно з Міністерство економічного розвитку і торгівлі України , Візійний проект "Нова Країна" та грузинськими екпертами у цій сфері. 

"Стоїть чітка мета вже наступного тижня анонсувати першу процедуру держзакупівель для потреб ЗСУ на електронній платформі. І, повірте мені на слово, це буде дуже важлива для Армії закупівля в якій ми просто забов'язані зруйнувати усі можливі корупційні схеми!", - доповідіє Гусєв. 

За його словами, найближчим часом також буде реалізовано спільний з траст-фондом НАТО пілотний проект із впровадження логістики та електронного обліку. Крім того, він обіцяє нові стандарти обмундирування наших військових, нові норми речового забезпечення та нову якість форми. 

"У нас тут свій фронт і ми боремось! Боремось для того, щоб усі ті, хто вже отримав чи найближчим часом отримає повістки до військомату були забезпечені усім необхідним і могли з гордістю вдягнути форму з синьо-жовтим прапором!", - каже посадовець. 

Про те, як волонтери, які нині відповідальні за закупівлю та комплектацію української армії, змінюватимуть ситуацію зсередини, можна почитати у спецпроекті "Української правди" - "Вірус у міністерстві оборони".