У суботу о 20:30 весь світ зануриться у темряву на одну годину – "Годину Землі"

— 28 березня 2015, 20:00

Більше 7000 міст у 172 країнах світу, у тому числі 50 міст України разом зі столицею, підтримають найбільший у світі природоохоронний рух та згасять світло на відомих пам'ятках архітектури, а також люди добровільно у власних домівках.

Цьогоріч кампанія в Україні пройде під девізом "Вмикай свою силу!" – так організатори вирішили підкреслити, що кожна людина має можливість змінити світ на краще, допомогти природі своїми щоденними діями.

А під час самої Години Землі українцям пропонують посидіти без світла разом з друзями чи рідними – запалити свічки та у затишній атмосфері поспілкуватися про нашу Планету, пограти у настільні ігри, влаштувати романтичний вечір, відвідати подію кампанії у своєму місті чи провести цю годину іншим чином, як підкаже фантазія.

До ініціативи вже приєдналися 50 українських міст, а "без світла" лишаться такі відомі пам’ятки по всій Україні як Луцький замок, Обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша у Херсоні, телевежа на Високому замку у Львові, Свято-Благовіщенський собор у Харкові, Приморський бульвар в Одесі, найвища будівля Києва – ТРЦ Gulliver, та багато інших.

Реклама:

Головне сьогодні