Цукерберг відповів на запитання українців. Фото. Відео

— 15 травня 2015, 07:37

Користувач поскаржився на несправедливість при блокуванні сторінок і дописів з боку Facebook, пояснюючи це тим, що український сегмент курує російський менеджмент, повідомляє Vidia.org.

Зі слів очільника компанії Facebook, він особисто переглянув, про що йдеться перед тим, як надати відповідь. Марк Цукерберг прокоментував, що дійсно було кілька дописів, які вони вирішили видалити за порушення правил, що забороняють використання "мови ненависті" проти іншої національності.

"На жаль, є кілька дописів, які порушили це правило. Люди поскаржились, і ми, переглянувши ці дописи, визначили, що деякі з цих дописів містили образливу лексику щодо деяких росіян, і ми їх зняли", - пояснив Марк.

Він також запевнив, що у Росії не існує адміністрації Фейсбука, яка б модерувала український сегмент мережі.

Watch the full video of the Townhall Q&A with Mark from Menlo Park, CA

Posted by Q&A with Mark on 14 Май 2015 г.

"Звучали також запитання, чи дописи, зроблені українцями, модеруються росіянами в час, коли між Україною та Росією триває конфлікт. Це не відповідає дійсності – у нас немає такого російського офісу. Тому кожен, хто думає, що модерація відбувається з російського офіса анти-українськими модераторами, помиляється", – запевнив Цукерберг.

Він пояснив, що модерацію здійснюють працівники представництва компанії у Дубліні, які володіють мовою, якою зроблено допис. Проте додав, що в систепі існувала помилка, через яку авторам окремих дописів помилково повідомили не ту причину – наявність оголеності в зображеннях замість лексики ненависті. За цю помилку Фейсбук вибачився, повідомив Марк.

Після цього Цукерберг відповів і на запитання президента України Порошенка щодо можливості відкриття представництва Facebook в Україні. Він сказав, що з часом таку можливість можуть розглянути, але пояснив, що доцільність лежить у площині розвитку компанії, зокрема розробки програмного забезпечення.

Запитання Порошенка демонстрували на екрані та Цукерберг був помітно радий увазі президента України.

Dear Mark Zuckerberg,We have to use all available channels to get reaction from global companies. Ukraine does need a...

Posted by Петро Порошенко on 12 Май 2015 г.

Як відомо, кілька днів тому, користувачі групи "Український Фейсбук" просили підтримати питання до Марка Цукерберга, щодо створення української адміністрації Facebook. Питання до Цукерберга написав Григорій Купершмідт.

"Марк, протягом останнього часу, я бачу багато повідомлень про недобросовісне блокування акаунтів FB, ймовірно в результаті масових фейкових скарг на них. Особливо це стосується багатьох "проукраїнських" акаунтів у мережі, а також постів про нинішній україно-російський конфлікт. Наприклад, деякі акаунти були заблоковані через шерінг цієї світлини, звинуваченої в ОГОЛЕННІ", - пише він.

Окрім користувачів мережі, до Цукерберга, на своїй сторінці у Facebook, звернувся і президент України Петро Порошенко.

Реклама:

Головне сьогодні