Дніпропетровські студенти організували "фотосушку" на підтримку АТО. Фото

— 21 травня 2015, 10:57

На алеї біля Університету митної справи та фінансів, вихованці якої були ініціаторами заходу, молоді люди натягнули мотузки, прикріпивши до них прищіпками сотні своїх світлин, повідомляє Радіо Свобода.

За словами організаторів, долучитись до цієї виставки просто неба можуть ксі охочі, і фотоаматори, і професіонали – кожен може принести свої фотографії, які вважає гідними уваги, й "розвісити сушитись" поряд.

Акцію підтримали молоді поети Дніпропетровська: вони розвісили "сушитись" поряд зі світлинами аркуші зі своїми віршами.

Паралельно учасники акції разом із волонтерами армії збирають невеликі пожертви від глядачів дійства – перехожих. Усі зібрані кошти підуть на підтримку поранених бійців АТО, які наразі лікуються в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, за кілька кварталів від вишу.

За задумом організаторів, ця "фотосушка" – доброчинна: наприкінці дня деякі фото, які сподобались, можна буде придбати, ціна договірна. Зібрані кошти теж передадуть на допомогу пораненим.

ВІДЕО ДНЯ

Наразі найбільшу цікавість у перехожих викликають так звані "патріотичні" світлини – фото з дівчатами в українському вбранні, з бійцями на блокпостах тощо.

Нині у Дніпропетровській обласній лікарні лікується понад три десятки поранених бійців АТО.

Реклама:

Головне сьогодні