Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

Метою проекту створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП є підготовка конкурентоспроможних спеціалістів згідно з європейськими стандартами, а також адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегрований навчальний план МАУП та Університету менеджменту в місті Лєгніца (Польща), лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі, актуальні знання та вміння – все це робить процес навчання ефективнішим.

Проект відомий своїм інноваційним підходом до освіти: для того, щоб стати студентом Польсько-Українського культурно-освітнього центру, не треба здавати ЗНО! І це не останній приємний сюрприз для абітурієнтів! Отримати знижку 20% на європейську освіту в Польсько-Українському центрі при МАУП можна в останній у цьому році День відкритих дверей, який відбудеться в стінах Академії 18 липня.

Метою проекту створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП є підготовка конкурентоспроможних спеціалістів згідно з європейськими стандартами

Вища освіта без ЗНО

Польсько-Український культурно-освітній центр при МАУП дає особливі переваги для студентів. Зарахування відбувається за наданням атестату про повну середню освіту та результатами співбесіди.

Після першого року дистанційного навчання кожен студент може перевестись на другий курс до Міжрегіональної Академії управління персоналом, або до Університету менеджменту у Польщі, де продовжить навчання до ступеня бакалавра.

Навчання до ступеня бакалавра ведеться за такими спеціальностями:

- Маркетинг,

- Правознавство,

- Соціологія,

- Правоохоронна діяльність,

- Управління засобами виробництва.

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Університет менеджменту (WSM w Legnicy) в м.Легниця

був заснований в 1990 році й зараз є одним із авторитетніших університетів Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Навчальний заклад надає освіту за двома формами: очною та заочною. По закінченню навчання кожен студент отримує диплом державного зразка, відповідний всім стандартам ЄС.

Випускників WSM можна зустріти в багатьох приватних компаніях та державних установах Польщі, Чехії, Німеччини та інших країнах ЄС. Багато з них працюють на управлінських та виконавчих посадах або ж почали свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики в Університеті. Вони підкреслюють професіоналізм викладачів, актуальність навчальних програм та отриманих навичок, які вони активно використовують у своїй професійній діяльності. Переважна більшість випускників Вищої Школи Менеджменту в Легниці легко знаходять роботу за кордоном завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС.

Університет менеджменту (WSM w Legnicy) в м.Легниця

Абітурієнти мають надати наступні документи:

1. Атестат – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);

2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);

3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники);

4. 6 фото 3х4 (матових) та одне фото 37х52 мм.

5. Медична довідка за формою 086-у.

Абітурієнти подають також заяву про прийняття на навчання та особисту анкету, яка надається Вищою Школою Менеджменту в Легниці.

Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності + 300 євро. Звертаємо Вашу увагу на те, що знижка поширюється тільки на оплату навчання в МАУП.

Чекаємо на вас 18 липня за адресою: м.Київ, вул.Фрометівська, 2.

Саме цей День відкритих дверей – останній шанс отримати освіту в перспективному міжнародному центрі при одному з кращих ВНЗ країни зі знижкою!
Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47
http://www.maup.com.ua/

http://www.maup.com.ua/maup/abiturient/zno-alternativ/polska

Реклама:

Головне сьогодні