Український диригент Карабиць очолив Німецький національний театр

— 10 липня 2015, 11:17

Про це у своєму Twitter-акаунті повідомив посол України у Німеччині Андрій Мельник.

"Українець Кирило Карабиць стане новим муздиректором і шеф-диригентом Національного театру та Державної капели у Веймарі", - пише Мельник.

Він також написав, що "попередниками Кирила Карабиця на чолі одного із найпрестижніших у світі оркестрів у Ваймарі були Ліст та Штраус".

Раніше, Карабиць отримав музичну нагороду Королівського Музичного Товариства, найпрестижнішу нагороду класичної музики у Великій Британії.

"Нагорода вручається музикантові, чия харизма, уява, інтелект та майстерність, "зачепила" слухачів, де б він не грав: чи з Борнмутським симфонічним оркестром, під час туру на сході Англії, чи з іншими оркестрами у Лондоні чи Гляйнбурні. Постійне самовдосконалення Кирила Карабиця - збагачує музичний світ Великої Британії", - зазначили тоді на сайті премії.

Кирило Карабиць – український диригент, який зробив блискучу міжнародну кар’єру. Ще до закінчення Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Кирило вступив до Віденської академії музики. Згодом працював диригентом-асистентом в Будапештському фестивальному оркестрі під керівництвом відомого угорського диригента Івана Фішера. У 2002-ому здобув перемогу у конкурсі оркестру Французького Радіо (2002).Минулого року цю престижну нагороду отримав італійський диригент Клаудіо Аббадо.

"Підкорення Європи" молодим українським музикантом почалося у 2008 році, коли його призначили на посаду головного диригента Борнмутського симфонічного оркестру – одного з найстаріших колективів Великої Британії.

Фото Sussie Ahlburg

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні