У Севастополі всі міські пляжі не відповідають санітарним нормам - Роспотребзнадзор

11
18 липня 2015

Про це повідомляють Новини Криму.

"Територіальним відділенням Росспоживнагляду видані дозволи 14 пляжів дитячих оздоровчих таборів і курортних установ. Не отримали дозволів міські пляжі", – сказав Закір'янов.

За його словами, фахівці Росспоживнагляду з 9 липня проводять перевірку міських пляжів "Парк Перемоги", "Омега", "Пісочний", "Сонячний", "Кришталевий", "Учкуївка".

Реклама:

"При перевірці були виявлені порушення санітарних правил. Не обладнані душові на пляжах, прибережна смуга не прибрана від водоростей, контейнери ТПВ не закриті кришками, є оголена арматура. Щодо порушень підготовлені приписи, відкрито адміністративну справу", – підкреслив він.

Представник відомства також повідомив, що з початку літнього сезону виявлені випадки невідповідності морської води мікробіологічним нормам з-за зливових опадів.

У Севастополі у комунальній власності перебувають 7 міських пляжів.

Раніше видання повідомляло, що в Ялті менше половини пляжів пройшли технічну експертизу. Крім того, пляжі курортних міст захаращені сміттям, а середня завантаженість об'єктів санаторно-курортного комплексу Алушти складає 45%.Реклама: