Один шрам, два врятовані життя: фото жінки після кесаревого розтину сколихнуло Інтернет

— 19 серпня 2015, 17:04

Чорно-білу світлину виклала на своїй сторінці в Facebook її автор, Хелен Аллер, не називаючи імені своєї героїні.

"Деякий час тому я фотографувала цю мамусю під час вагітності, і вона казала мені, як боїться, що в неї буде кесарів розтин. Минулого тижня вона почала народжувати, але довелося робити екстрений кесарів розтин, бо виникли ускладнення", - розповіла фотограф.

"Сьогодні вранці вона попросила мене приїхати до неї та зробити це особливий знімок, оскільки її найбільше жахіття насправді врятувало життя їй та її дитині", - написала Аллер.

Фотограф і сама зараз носить під серцем малюка. Особисто для неї сила цієї світлини – це контраст між мукою та красою.

Аллер зізналася, що не чекала того, що фотографія набере стільки переглядів, лайків та коментарів. Вона, зокрема, розповіла, що їй пишуть жінки, котрим цей знімок допоміг примиритися з тим, що материнство назавжди лишило шрами на їхньому тілі.

ВІДЕО ДНЯ

"Я не можу повірити в те, як багато жінок соромляться своїх шрамів та змушені почуватися так, ніби не виконали свою роботу належним чином, бо не народили дитину природнім шляхом", - зазначила Аллер.

На своїй сторінці фотограф попросила людей утриматися від образливих та грубих коментарів, а тих, кому зображення не подобається – не дивитися.

Як повідомили "Українській правді. Життя" у Центрі медстатистики МОЗ, протягом 2014-го року в закладах МОЗ Україні було проведено 76928 операцій кесаревого розтину. Усього ж пологів у закладах МОЗ було прийнято 442377.

Фото з Facebook

Реклама:

Головне сьогодні