Путін та снігур: в Запоріжжі відкрили пам'ятник інтернет-мему. Відео

— 25 серпня 2015, 12:09

Автором скульптури, що зображає істоту з обличчям, схожим на обличчя президента Росії Володимира Путіна, з притиснутим до грудей снігуром став запорізький активіст Максим Дрозденко, пише Радіо Свобода.

У грудні минулого року низка російських ресурсів поширила інформацію про те, що нібито в одній із запорізьких шкіл дітей молодших класів вчать винищувати снігурів.

На виготовлення пам’ятника, за словами автора, пішло близько місяця. На пам'ятнику вигравійовано напис: "Сей памятник воздвигнут в знак скорби "Рускаго міра" о злодейски убієнних жидобандеровцами русскоязычных снигирях".

"Це пам’ятник інтернет-мему про замучених жидобандерівцями російськомовних снігурів. Це єдиний інтернет-мем, що народився у Запоріжжі. Народився він з виступу на російському телебаченні, коли заявили, що у 106-й запорізькій школі вчителька сказала підкормлювати синиць, бо вони жовто-блакитні, а снігурів вбивати, бо вони кольору російського прапора. Пам’ятник складається з двох частин. По-перше, це власне замучений жидобандерівцями російськомовний снігур, і сумуючий за ним "русский мир". Зроблений він із глини зі Слов’янська, що теж має певне символічне значення", – розповів Дрозденко.

Біля Запорізької облради скульптурна композиція стоятиме протягом дня, після чого його перемістять до однієї з баз відпочинку на острові Хортиця. Організатор акції сподівається: якщо вдасться домовитися з місцевою владою, пам’ятник залишать на майдані Героїв революції.

ВІДЕО ДНЯ

Реклама:

Головне сьогодні