У лісі під Києвом знайшли майже сотню замучених кошенят. Більше половини вже померли. Фото

— 24 вересня 2015, 18:05

Страшенно голодні, худі та змучені вони вибігли їм на зустріч з жахливим нявчанням. Всі кошенята різного віку, схудлі та виснажені, більшість із них потребує негайного лікування.

Про це кореспондентові "Української правди. Життя" повідомила Олександра Мезінова, директор одного зі столичних притулків, який прихистив кошенят.

За її словами, пенсіонери були шоковані та ніколи не бачили такої кількості кошенят. Вони зверталися по різних притулках та зоопарках, але ніхто не захотів приймати таку кількість хворих та змучених тварин.

"До нас було доправлено 39 кошенят. Наразі залишилося 38, бо одне було дуже маленьке та зовсім слабке. Воно не вижило, незважаючи на наше лікування. Ще дев'чть кошенят перебувають у важкому стані через холод, голод та загальний стрес. Вони знаходяться під крапельницями", - каже вона.

На запитання про те, звідки у лісі могла взятися така кількість замордованих тварин, директорка притулку дає однозначну відповідь: з Куренівського ринку. Мовляв, це вже не перший раз, коли люди поруч із ринком та його околицями знаходили тварин у контейнерах, як живих, так і мертвих. На її думку, ситуація сталася через те, що немає жодного контролю, центр ідентифікації тварин не здійснює контроль над Пташиним ринком.

"Я вважаю, що не лише вони, а й адміністрація має займатися цим, поліція. Крім того, повинен існувати притулок, куди у таких випадках можна привозити постраждалих тварин. Та і врешті-решт мають бути якісь міські правила поводження з тваринами, які мають виконуватися. Натомість КМДА у нас звітує про створення спеціальних контейнерів для збору собачих випорожнень. Мабуть, це вважається найкращим способом опіки над тваринами. Громадські притулки просто переповнені, привтані притулки переповнені. Ця ситцуація - не єдина. Тварин труять, тварин стріляють. Ми весь час намагаємося рятувати їх і вся відповідальність лягає на громадські притулки", - бідкається вона.

Наразі всі кошенята лікуються у переповненому притулку.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні