Засновник проекту Babylon'13 отримав нагороду на міжнародному фестивалі "Passion for Freedom"

42
26 вересня 2015

Свою нагороду він присвятив Олегу Сенцову, який наразі незаконно перебуває у російській в'язниці.

Раніше документальна стрічка потрапила до списку номінантів фестивалю. "Passion For Freedom" - це щорічний міжнародний форум кінематографістів, художників, літераторів з усіх куточків світу, які своїми творами виступають проти насилля, диктатури й брехні. За задумом організаторів фестивалю, твори мають торкатися трьох ключових питань: Що таке свобода? Наскільки легко її втратити? Як важко її повернути?

Повнометражний документальний фільм "Сильніше, ніж зброя" виробництва цього творчого об'єднання вийшов на українські кіноекрани 27 листопада 2014 року.

"Сильніше, ніж зброя" це наша з вами історія, яка обпалює серця. Згадуючи події та людей, які з часів Євромайдану до війни на Сході будують нову Україну. "Сильніше, ніж зброя" показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість заново відчути піднесення і розпач як Майдану, так і війни на сході України", йдеться на сторінці об'єднання.

Як відомо, на початку вересня у мережі з'явився трейлер нового документального фільму "Зима у вогні: українська боротьба за свободу", яку Євген Афінеєвський підготував для американської платформи "Netflix".

"Українська правда. Життя"