У Франківську створили урбаністичне "прозоре" радіо. Фото

27
3 вересня 2015

"Urban Space Radio" – це медіа для людей, яким небайдужі урбаністичні процеси, що вудбуваються в їхніх містах", - повідомляють засновники.

Прозорість і публічність радіостанції буде інституційною та фізичною, адже її скляна студія буде розташована у публічному просторі – громадському ресторані "Urban Space 100" у центрі міста. За конструкцією така радіостудія буде унікальною та єдиною в Україні.

 

Радіо мовитиме в інтернеті, в "Urban Space 100" (громадський ресторан, відкритий завдяки внескам доброчинців), а також частково в FM-діапазоні у партнерстві з відомою міською станцією. Записи ефірів можна буде безкоштовно прослухати на популярному подкаст-сервісі. В ефірі – сучасна та якісна українська музика, власні інформаційні програми, в першу чергу розмовного жанру про актуальні проблеми міст та кейси їх вирішення.

За словами Тараса Малого, керівника проекту "Urban Space Radio", якого цитує biggggidea, однією із ключових характеристик "Urban Space Radio" стане якісне програмне наповнення й урбаністична тематика: сталий розвиток міста, дизайн простору, транспортна мобільність, інфраструктура, перспективи розвитку розумних міст (smart cities), актуальна освіта, культура, візуальне та музичне мистецтво, та інші теми, що відповідатимуть очікуванням і запитам наших слухачів.

Нове радіо - медіа-проект платформи "Тепле Місто" (Івано-Франківськ), яка була заснована у 2014 році. Місія "Теплого Міста" полягає у створенні нових можливостей самореалізації мешканців Івано-Франківська задля досягнення високого рівня якості життя в місті через більшу спроможність, довіру та амбітність.

Послухати радіо можна тут >>>