Не втрачайте надії: жінка, що стала мамою завдяки ЕКЗ, зробила дивовижне фото про біль та про щастя

47
13 жовтня 2015

Жінка поділилася ним, щоби підтримати людей, чия мрія стати батьками поки що не здійснилася.

Із дозволу Анджели світлину на своїй офіційній сторінці оприлюднила репродуктивна клініка, пацієнткою якої вона була. Про це пише Today.

Маленька дівчинка зветься Софія. 42-річна Анджела народила її в червні. Зі слів жінки, шприци, яких стало на те, щоби викласти навколо дитинки серце – лише частина тих, що були використані під час підготовки та проходження нею процедури запліднення в пробірці.

Wow, what a photo. Thank you to Sher Fertility St. Louis and Dr. Dayal patient Angela, who shows the true definition of love that went into making this gorgeous new baby girl.

Posted by Sher Institutes on 5 октября 2015 г.

"Це для мене і для неї. Я хотіла описати, через що пройшла, щоби вона в мене з'явилася", - зазначила жінка.

"Голки – то для мене була найлегша частина. Були емоційні підйоми та падіння, це було важко. Тій парі, котра десь там все ще старається і, може, в якої це вже третя чи четверта спроба, я скажу, просто тримайтеся. Це було складно, але воно того варте", - поділилася Анджела.

Фото маленької Софії набрало вже понад мільйон переглядів та кількадесят тисяч лайків. Як і сподівалася Анджела, люди, що пройшли проходять такий самий шлях, зрозуміли, про що воно.

 4-місячна Софія

"Я навіть не казала моєму чоловікові, що там, просто простягнула йому телефон. Я побачила на його очах сльози, бо він, певно, також пригадав незліченні вечори нашого понад чотирирічного шляху, коли робив мені уколи. Нам нарешті вдалося, у нас хлопчики-двійнята, і я ніколи не була така щаслива!", - написала свій коментар одна з користувачок Facebook.

Як повідомили "Українській правді. Життя" у Центрі медстатистики МОЗ, протягом 2013-го року завдяки допоміжним репродуктивним технологіям на світ з'явилося 5455 немовлят. Щороку кількість таких діток зростає.

Нагадаємо, першою в світі "людиною з пробірки" стала британка Луїза Браун. Вона народилася в 1978-му році.