Активісти зняли іронічну короткометражку про толерантність. Відео

34
15 жовтня 2015

Активісти ініціативи In_Tolerance зняли соціальне короткометражне відео, в якому висвітлюється вся абсурдність нетерпимості та соціальних кліше, пише Platforma.

Двохвилинний фільм розповідає історію "групи самодопомоги" для негідників, які спільними зусиллями намагаються допомогти один одному не відступати від своїх негативних установок. Учасники групи називають себе Fallen As*holes Group Support (F.A.G.S.) і заохочують один одного боротися з "толерантною залежністю" під час групових зустрічей.

"Проблеми толерантності, поваги та соціальної несправедливості є глобальними. Наша мета полягає у протистоянні цим проблемам за допомогою іронії та сарказму. Часто гумор викликає набагато потужнішу реакцію та має значно більший вплив, ніж звичайний політичний дискурс", — прокоментував старт кампанії режисер фільму та один з викладачів Social Campaigning School Кріштіан Шталь.

Кампанію In_Tolerance вигадали учасники Social Campaigning School, що проходила в Одесі на початку жовтня. Школа зібрала навколо себе активну молодь з України та Молдови, а також закордонних експертів зі сфер журналістики, політичного консалтингу, PR, юриспруденції та філософії.

"Наша кампанія не має жодного політичного підтексту, жодної партійної приналежності, є лише її місія — зробити людей кращими", – пояснює учасниця Social Campaigning School Дар`я Демченко.