7 правил життя від тих, хто робить це з пристрастю

935
26 жовтня 2015

 Тим не менше, деякі з нас вірять у життя, сповнене пристрасті, життя, яке ніколи не буває нудним, закляклим, а навпаки, дарує відчуття схвилювання та натхнення.

Без пристрасті, воно здається безглуздим та буденним. Якщо ви вірите в те, що аби жити - вам потрібно стимулювати почуття, відчуття, набиратися досвіду і ніколи не нудьгувати, то ось вам 6 правил, за якими ви маєте жити.

1. Віднайдіть вашу пристрасть

Перший крок до "пристрасного життя" - це дізнатися, що ж є ваша пристрасть? Згадайте ваше дитинство - що саме вас захоплювало настільки, що ви могли б провести години на самоті та пишатися досягненням, як дитина.

Коли ви виростаєте, то іноді, почуваєтеся перевантаженим обов'язками, які маєте виконувати. Але незалежно від того, наскільки ви зайняті, ви завжди знайдете час для роботи чи родини. Тому ви і зможете знайти час на власну пристрасть. А якщо вам поталанить, то ви зможете успшно перетворити її на кар'єру.

Ваша особиста пристрасть змушує серце битися. Дає можливість дихати та розслаблятися. І це воістину надихаючий подарунок для вашої душі.

2. Будьте одержимимі своєю пристрастю

Після того, як ви знайшли її, зробіть все, аби дізнатися про неї все: з зовні та в середині. Ваша пристрасть стає великою частиною вас самих, частиною особистості. Це те, що ви з гордістю називаєте "своїм інтересом", адже він допомагає будувати вашу самооцінку і почуття власної гідності. Навіть якщо ви починаєте як новачок та любитель, ви маєте запастися рішучістю, щоб стати експертом. Живіть цим та дихайте цим.

Крім того, це дуже чарівно, коли ви зустрічаєте того, хто так само пристрасний, як і ви. Ваші очі палатимуть, коли говоритимете про вашу пристрасть. Ви почуватиметеся повні енергії та ентузіазму.

Навіть коли ви втомитеся, серце казатиме вам йти вперед.

Ви бачите світ через свою пристрасть - це єдиний спосіб жити і єдиний спосіб дійсно насолоджуватися життям.

3. Будьте відкритими та зацікавленими

Будьте відкритими для життя і можливостей, особливо у тому, що стосується вашої пристрасті. Якщо ви будете відкритими, ви отримаєте більше. Ви зможете краще випробувати себе, сформувати власну точку зору з усіх кутів погляду, знайти красу в різних речах. Ваше натхнення підживлюється вашою зацікавленістю, а ваша креативність рухає вашим бажанням вчитися.

4. Будьте спонтанні

Жити за планом - жити нудно. Але якщо є така необхідність, його потрібно зробити гнучким. Ви готові стрибнути на літак, коли це необхідно? Ви готові сказати "так" випадковим та спонтанним можливостям, які постають перед вами? Ви не боїтеся приймати рішення під впливом моменту? Насправді потрібно "стрибнути" у щось і побачити що з цього вийде.

Вихід із зони комфорту - ключ до адреналіну. Життя - це весло. Так чому б не прийняти його і побути трохи не передбачуваним?

5. Кохайте повно та глибоко

Ваша пристрасть повинна пронизувати всі частини вашого життя, включаючи кохання. Любіть повно і глибоко, з пристрастю. Не будьте сухими та черствими. Ви завжди можете знайти способи оживити ваше інтимне життя. Іноді ви почуваєтеся уразливими через це. Але це єдиний справжній спосіб відчути емоційну сторону самого себе.

6. Будьте надихаючими

Пристрасть - це заразно і бути по-справжньому "повним", значить, надихнути інших. Розповісти про вашу пристрасть чи поділитися нею - один із способів передати її.

Ви почуватиметеся чудово, якщо вам вдасться поділитися вашою пристрастю та зможете надихнути інших.

7. Подорожуйте

Незалежно від виду вашої пристрасті є спільноти людей, так само захоплені нею як і ви. Але об'єктивне сприйняття є у тому, щоб оцінити різницю, сприймати речі з тих кутів, з яких ви ще не бачили і спробувати речі, які ви ще не робили. Тобто, краса мистецтва, з точки зору французького художника може бути дещо іншою, навідміну від американського. Краса електронної музики для вух англійського виробника може відрізнятися від того, що сподобається німецькому.

Поїздка - чудовий спосіб розширення горизонту.

За матеріалами Brandmentalist.com.