Професіонали з компанії «ТехноПрестіж» представили модні дизайнерські рішення на ринку кондиціонування ®

7
10 листопада 2015

Кондиціонер-картина, мабуть, вже став своєрідним мейнстрімом, його можна побачити практично в кожному офісі або квартирі. Такий кондиціонер підходить для тих, кому естетичне задоволення понад усе. Але і потужністю він не поступається звичайному кондиціонеру. На такий кондиціонер можна поміщати будь-яке зображення, але ціна, звичайно, від цього значно підвищиться.

Ще одним дизайнерським рішенням є установка спеціальних панелей. Малюнок на скляній поверхні можна зробити за ескізом замовника. Деякі дизайнери пропонують перетворити кондиціонер в акваріум з плаваючими рибками, і тоді він може стати центром інтер'єрної композиції.

Також пропонують кондиціонери у формі літаючих тарілок, автомобілів, а в Канаді продають кондиціонери, зроблені у вигляді кленового листа, припорошеного снігом. Виробники не встигають за попитом і такі кондиціонери, що стали національним символом, знайти важко, бо вони розкуповуються в лічені години.

Ще одним технологічним ноу-хау став кондиціонер, який оснащений відео- і аудіо проекторами. З їх допомогою кондиціонер перетворює вашу стелю в зоряне небо або морське узбережжя, супроводжується все це звуками нічної природи, або шумом морського прибою. У разі, якщо вам набридли всі ці ефекти, Water Wave може працювати, як звичайний кондиціонер.

Також на ринку представлені кондиціонери у вигляді горщиків з квітами, які дуже гарно виглядають на підвіконні або на журнальному столику. Працюють вони при підключенні до звичайної електророзеткі.

Для зручності деякі компанії розробили кондиціонери з голосовим управлінням. Також увазі споживачів представлені моделі з можливістю з'єднання зі смартфонами і електронними браслетами і годинниками. А з використанням спеціального підсвічування, кондиціонери можуть виконувати ще й функцію світильника або нічника. А про безліч додаткових опцій, таких як очищення повітря, контроль вологості або насичення корисними іонами і говорити не варто.

Але тут, безумовно, варто відзначити, що і ціни на дані моделі значно перевищують середньостатистичні. Так, найпростіша і не особливо потужна дизайнерська модель коштує від 600 доларів. Що стосується найдорожчих моделей, то тут обмежень немає: адже раптом вам знадобиться інкрустація каменями Сваровскі, або золоте покриття.

Не варто засмучуватися і тим, хто не готовий викласти за кондиціонер величезну суму грошей. Якщо ви хочете щоб ваш кондиціонер ідеально вписувався в інтер'єр і при цьому не коштував шалених грошей, зверніть увагу на кондиціонери, представлені компанією вироби, які підійдуть саме вам. "ТехноПрестіж". Тут ви зможете знайти найрізноманітніші вироби, які підійдуть саме вам.

powered by lun.ua