Еко-місто на океанському дні: бельгійський архітектор створив проект майбутнього

1473
10 лютого 2016

Його задум називають еко-утопією, адже звести на дні хмарочоси, які стануть домівкою для тисяч людей, Каллебот планує з пластикових відходів, котрі зараз забруднюють Світовий океан.

Про це пише The Sun.

 

Підводне місто, яке зватиметься Еквора, на честь медузи Аequorea victoria, архітектор хоче розташувати неподалік від узбережжя Ріо-де-Жанейро.

 

Деталі майбутніх будівель буде надруковано на 3D-принтерах. Еквора – з будинками та офісами, лабораторіями та фермами, готелями та спортмайданчиками, розкинеться за 1000 метрів під поверхнею моря.

 

Дихатимуть екворці за допомогою масок, і частину їхнього раціону складатимуть водорості, молюски та планктон, а на дахах хмарочосів, котрі підніматимуться над водою, вирощуватимуть усе решта.

 

"Наколи не забувайте ось про що: океани виробляють 50% від усього кисню нашої планети. Вони – її найактивніша легеня!", - каже архітектор, наголошуючи на необхідності боротьби за чистоту океанів.

 
 
 
 

Нагадаємо, футуристичне місто на воді та хмарочос, який за висотою поб'є рекорд Бурдж-Халіфа, планують звести в Токійській затоці.