Що хочуть жінки на 8 березня? Відповідають соціологи

— 3 березня 2016, 14:16

Про це свідчать результати соціологічного дослідження проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Чоловікам ставилося запитання: "Який подарунок ви понад усе хотіли б подарувати коханій жінці на 8 березня?"

Жінок питали: "Який подарунок ви понад усе хотіли б одержати від коханого чоловіка на 8 березня?"

Дослідження виявило, що квіти бажають отримати 23% жінок, 30% чоловіків мають намір їх дарувати.

Фото liz west/flickr.com

Також серед жінок 10% не чекають від чоловіків ніяких подарунків крім турботи та уваги, та лише 6% чоловіків відмітили цей пункт.

Ювелірну прикрасу хотіли б отримати у подарунок 9% жінок, така сама кількість чоловіків планують її дарувати 9%.

Романтичну подорож бажають отримати у подарунок 7% жінок, планують дарувати 6% чоловіків.

В цьому році вперше серед подарунків-лідерів у жінок – гроші, 6% жінок хотіли б отримати гроші в подарунок, 5% чоловіків планують їх дарувати;

Фото Lindsay Wilson/flickr.com

Туалетну воду, парфуми або косметику хотіли б отримати у подарунок 6% жінок, та 8% чоловіків планують зробити саме такий подарунок.

Серед жінок 9% відповіли, що не мають людини, від якої вони чекають подарунків, та 5% чоловіків зазначили, що не мають кому їх дарувати.

Як бачимо в цілому бажання жінок та плани чоловіків співпадають, значущі розбіжності є лише в декількох позиціях: чоловіки дарують квіти частіше, ніж хотіли б жінки (30% чоловіків проти 23% жінок), турбота й увага на другому місці в ієрархії подарунків – 10% жінок відповіли, що вважають це подарунком, проте лише 6% чоловіків ведуться на такі жіночі хитрощі.

Фото bryan/flickr.com

Якщо порівнювати дані останнього опитування з відповідями минулих років, то цікаво, що кількість жінок, які б хотіли отримати у подарунок квіти зменшилася на 5% порівняно з 2014 р. (було 28%), серед чоловіків також суттєво зменшилася кількість тих, хто має намір дарувати квіти – на 8% (було 38%).

Зменшилася кількість чоловіків, які вважають подарунком і планують дарувати турботу, увагу та добре слово (з 8% до 6%).

Фото slgckgc/flickr.com

Жінки стали більше бажати ювелірних прикрас (з 6% до 9%) та грошей (з 3% до 6%), в іншому ситуація з бажаннями жінок суттєво не змінилася.

Дещо підвищилася кількість чоловіків, які взагалі не планують дарувати подарунків жінкам (з 2% до 4%).

Для збільшення натисніть на таблицю

Опитування проводилося 5-16 лютого 2016 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2020 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

У Луганській області опитування проводилися тільки на територіях, що контролюється владою України, у Донецькій області дослідження проводилося і на територіях, що контролюються і на територіях, що тимчасово не контролюються владою України.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%, 0,7% для показників, близьких до 1 або 99%.

Реклама:

Головне сьогодні