Їх не чекали: понад 400 бійців АТО не взяли на колишню роботу

— 29 березня 2016, 13:01

Демобілізовані бійці повертаються на свої підприємства, проте виявляють, що їхні посади або ліквідовані, або ж на них працюють інші особи, уточнює голова цієї держслужби Роман Чернега, повідомляє "Укрінформ".

Ці дані фіксують лише ті випадки, коли колишні бійці звернулися зі скаргою.

[L]"Фактично всі звернення розглянуті, по деяких на сьогодні ще тривають додаткові перевірки, але вирішуються в першочерговому порядку, для того щоб ці люди, наші воїни, які повертаються, не відчували, що вони залишилися сам на сам зі своєю проблемою", – сказав Чернега.

"Такі випадки отримують належне, жорстке реагування, з керівниками таких підприємств в першу чергу проводяться відповідні розмови нашими інспекторами з праці і роз’яснюється ті негативні наслідки, які керівники можуть отримати у випадку непоновлення колишніх воїнів АТО на робочому місці", – уточнив він.

Бійці повертаються на свої підприємства, проте виявляють, що їхні посади або ліквідовані, або ж на них працюють інші особи. Фото lolik4ever/Depositphotos

За словами чиновника, більшість таких питань вирішується у добровільному порядку, але "на жаль, ми маємо і випадки, коли доводиться застосовувати і адміністративні санкції, штрафні санкції, притягувати керівників до відповідальності за порушення відповідних вимог трудового законодавства".

Реклама:

Головне сьогодні