У BlaBlaCar не підтверджують, що супутники зниклого хлопця користувались сервісом

— 6 квітня 2016, 14:17

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Київській області.

Хлопця офіційно оголошено у розшук, повідомлення з'явилося на сайті національної поліції у Київській області 6 квітня.

"Поліцією вже другу добу розшукується безвісти зниклий 25-річний Тарас Позняков, який 4 квітня на власному авто виїхав зі Львова у напрямку столиці і зник. Усім, кому відома будь-яка інформація про місцеперебування розшукуваного, телефонуйте на спецлінію 102!", — йдеться у повідомленні правоохоронців.

"Наразі правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи, задіяна кінологічна служба. Активно відпрацьовуються лісові насадження, дачні масиви, кооперативи в районі села Бобриця і на прилеглих територіях Києво-Святошинського району", — додають у поліції.

Фото 25-річного Тараса Познякова розміщено на сайті нацполіції

Тим часом у BlaBlaCar "Українській правді. Життя" розповіли, що компанія не має підтвердження, що люди, які їхали з Тарасом, пов'язані з сервісом.

ВІДЕО ДНЯ

"Ми повністю сприяємо розслідуванню і надаємо всі необхідні дані слідству. Ми надали поліції технічну інформацію, яка допоможе у розслідуванні. Окрім того, ми регулярно спілкуємося з друзями і близькими Тараса.

За допомогою сервісу BlaBlaCar відбулися десятки мільйонів поїздок і для нас цей випадок є безпрецедентним. Наразі у нас немає підтвердження про те, що люди, які їхали з водієм, якимось чином пов'язані з BlaBlaCar. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше з'ясувати всі подробиці і отримати нову інформацію про розслідування", сказав керівник BlaBlaCar в Україні та Росії Олексій Лазоренко.

Також представники сервісу розповіли про впровадження в Україні системи повноцінного бронювання поїздок.

"Ми постійно працюємо над вдосконаленням існуючих і впровадженням нових заходів безпеки користувачів, які користуються сервісом. Сьогодні в деяких країнах ми впроваджуємо страхові продукти, а також системи ідентифікації користувача через документи, що засвідчують особу. Це дозволяє підвищити рівень надійності сервісу і довіри попутників один до одного. Зі свого боку робимо все можливе, щоб всі ці опції з'являлися в Україні якомога швидше".

"Найближчим часом в Україні почне працювати система повноцінного бронювання поїздок на сайті BlaBlaCar, а через деякий час буде впроваджена система оплати послуг сервісу, що зі свого боку матиме на увазі ідентифікацію користувача через платіжні інструменти", — додав Лазоренко.

В Україні почне працювати система повноцінного бронювання поїздок на сайті BlaBlaCar. Фото espanarusa.com


4 квітня Тарас Позняков виїхав зі Львова до Києва на своєму автомобілі Audi A6, вірогідно узявши собі компанію через сервіс спільних подорожей BlaBlaCar.

Дорогою зв'язок обірвався, Тарас не приїхав на заплановану зустріч до Києва, і досі рідні та друзі шукають хлопця.

За іншою інформацією, викладеною користувачкою Анною Кальченко у пабліку Varta1 Vkontakte, Тарас дорогою узяв у попутники трьох невідомих чоловіків, і саме вони були з ним в автомобілі аж до заправок під Києвом.

5 квітня у поліції цю інформацію не коментували, пославшись на відсутність даних.

Та сама спільнота повідомляла, що виїхав Тарас зі Львова вранці 4 квітня. О 12 дня він мав бути вже у Києві. В останній раз дзвонив батькам об 11:16 із заправки.

Тарас Олександрович Позняков 1991 року народження подорожував на Audi A6 сірого кольору (номер ВС4446СI).

Його батьки звернулися до жителів села Бобриця, де востаннє камери спостереження на автозаправці зафіксували водія і його супутників.

Останні фото були зроблені на заправці "БРСМ Нафта" приблизно за 30-40 км від Києва. Зв'язок із Тарасом зник саме біля села Бобриця.

Реклама:

Головне сьогодні