У Львові дітей навчатимуть конструювати роботів
Перший лекційний курс для дітей від 8 до 12 років прочитають у квітні, а з вересня розпочнеться повноцінне навчання, повідомляє Zaxid.net.
"Перші заняття розпочнуться 16 квітня. Плануємо організувати чотири групи, але курс буде один для всіх – "Біомедична електроніка". Діти вивчатимуть, як працюють різноманітні сенсори (для вимірювання пульсу, нервових імпульсів, вологості) і навіть будуть робити датчики брехні", – розповіла керівник львівського центру робототехніки Boteon Наталя Грабовська.
Із вересня тут розпочнуть прийом школярів на повноцінний навчальний рік, під час якого ті вчитимуться програмувати роботів.
![]() |
Учень львівського центру робототехніки Boteon. Фото з Facebook центру |
"Це вже буде як окремий курс у школі. Здобуті під час нього навички і знання ми перевірятимемо на конкурсах. Кожних півроку серед навчальних центрів нашої мережі ми проводимо конкурси, на яких команди дітей працюють над одним проектом, який згодом представляють викладачам", – пояснює керівник харківського центру робототехніки і конструкторського бюро Boteon Олексій Резніченко.
![]() |
Учні та вчителі львівського центру робототехніки Boteon. Фото з Facebook центру |
Такі навчальні центри нині працюють у Черкасах, Одесі, Києві та у Харкові, з якого все й почалося. У квітні відкриваються нові заклади у Чернівцях, Львові та ще один, уже третій, у Києві.
"Загалом навчальна програма у нас поділена на кілька рівнів. Найлегший – для дітей від 8 років, де більше вивчається фізика й техніка, і найскладніший – для 16-17-річних підлітків, які працюють над своїми проектами", – пояснює Олексій Резніченко.
![]() |
Учень львівського центру робототехніки Boteon. Фото з Facebook центру |
![]() |
Робот львівського центру робототехніки Boteon. Фото з Facebook центру |