Сквер Небесної сотні вийшов до фіналу європейської премії міських публічних просторів

34
11 травня 2016

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка команди Місто-сад, ідеолог та координатор створення скверу Євгенія Кулеба.

"Друзі, у нас #‎перемога. І, сподіваюся, велика #‎гордість команди Місто-сад, наших друзів, парнерів і симпатиків! СКВЕР НЕБЕСНОЇ СОТНІ став єдиним проектом з України, який увійшов до списку фіналістів престижного європейського конкурсу публічних просторів, що проводиться раз на 2 роки (The European Prize for Urban Public Space). Разом з нами серед фіналістів: Мадрид, Лондон, Копенгаген, Брюссель...", — написала активістка.

Скріншот із сайту European Prize for Urban Public Space

"Для мене особисто це надзвичайно важливо саме тому, що Сквер — аматорський проект, над яким не працювали відомі архітектори і дизайнери, на який не виділялися безмежні бюджети, в який взагалі мало хто вірив", додала Євгенія.

Вона також зазначила, що у сквері "мало інновацій та ідеальних рішень, але багато душі, любові, віри та маленького-великого внеску простих людей, багато дитячого сміху та пам'яті, що трансформується в рішучу дію".

Скріншот із сайту European Prize for Urban Public Space

Тим не менше, як повідомляє сайт премії, журі обирало 25 фіналістів серед 276 номінантів. Ці проекти стануть частиною мандрівної виставки, яку протягом двох років демонструватимуть у країнах Європи та світу.

Переможців премії оголосять 4 липня на церемонії у Центрі сучасної культури в Барселоні (Center of Contemporary Culture of Barcelona).

Скріншот із сайту European Prize for Urban Public Space