В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси з аналізу даних

9348
4 липня 2016

Про це "Українській правді. Життя" повідомив один із співзасновників курсів Іван Примаченко.

Це будуть "Аналіз даних та статистичне виведення на мові R" від фахівця з даних компанії Ciklum Анастасії Корнілової, "Машинне навчання" від інженера по розробці систем машинного навчання компанії VideoGorillas Олеся Петріва, "Візуалізація даних" від фахівця з візуалізації даних і журналістики даних, засновника порталу texty.org.ua Анатолія Бондаренко та "Обробка та аналіз великих даних", викладача якого буде анонсовано додатково.

Prometheus відкрив реєстрацію на цикл з чотирьох безкоштовних масових онлайн-курсів з аналізу даних. Фото royalty/Depositphotos

Аналіз даних – дисципліна, що займається збором, вивченням та прийняттям рішень на основі аналізу великих обсягів даних про державу, суспільство та оточуючий світ.

Він дозволяє виявити невидимі закономірності і революційно покращити процес прийняття рішень в державному управлінні, охороні здоров’я, освіті, економіці, бізнесі та майже всіх інших галузях людської діяльності.

Аналіз даних став важливою складовою найбільш передових технологічних розробок: від розпізнавання мови комп’ютерами до роботизованих автомобілів.

Авторитетне видання Harvard Business Review назвало аналітику даних "найбільш привабливою професією XXI століття".

Цикл масових безкоштовних онлайн-курсів "Аналіз даних" розрахований на те, щоб створити першу загальнодоступну українську навчальну програму з аналізу даних.

Успішне завершення всіх курсів цієї навчальної програми дозволить слухачам отримати достатній обсяг знань та практичних навичок, щоб претендувати на посаду молодшого аналітика даних.

Зареєструватися можна тут.

powered by lun.ua