Котолюби vs. собачники: Facebook вирішив розібратися в стереотипах

— 13 серпня 2016, 10:00

Самотні жінки з поганим характером заводять котів, а собакам надають перевагу товариські люди – перевірити, чи мають під собою ґрунт ці стереотипи, вирішили експерти Facebook.

Про це пише The Guardian.

Фахівці проаналізували акаунти 160 тисяч американських користувачів соцмережі, тих, хто викладав на своїй сторінці фото своїх котиків або песиків.

Підтвердилося те, про що давно здогадувалися: самотні люди частіше мають кицю, ніж собаку. Серед власників собак самотніх чоловіків та жінок виявилося 24%, а серед любителів котиків – 30%.

Фото Wavebreakmedia/Depositphotos

Водночас експерти розвінчали міф про "стару з купою котів": кореляції між самотністю, статтю та віком власників тварин не знайшлося.

Собаковласники виявилися більш популярними, тобто зазвичай мають більше онлайн-зв'язків. У середньому в них на 26 друзів більше. Зате власників котів запрошують на більшу кількість заходів.[L]

Цікаво, що в котолюбів та собачників різняться смаки щодо книжок та кіно. Серед того, що найчастіше лайкають перші, "Хоббіт", "Прекрасний новий світ", "Час пригод", "Доктор Хто", "Механічний апельсин" та "Чужий".

Другим же більше до вподоби "50 відтінків сірого", серіали "Крок уперед" та "Голлівудські пагорби", "Похмілля в Вегасі", реаліті-шоу "Качина династія", "Марлі та я", "Їж, молися, люби".

Як підсумовують автори дослідження, любителі котів тяжіють до фентезі та наукової фантастики, а собачники люблять лав-сторі.

Фото [email protected]/Depositphotos

Також експерти проаналізували статуси, якими діляться користувачі соцмережі. Ті, хто має котиків, частіше повідомляють, що вони втомлені, засмучені, роздратовані тощо, але частіше й діляться тим, що щасливі, приємно здивовані та кохані.

Спектр емоцій, які висловлюють своїми статусами собачники, дещо вужчий. Зате вони частіше вказують, що пишаються чимось або від чогось у захваті.

Нагадаємо, Україна входить до десятки країн, де мешкає найбльше котів.

Реклама:

Головне сьогодні