Богомолець: у Раді не підтримують відкритий доступ до пацієнтів у реанімації

9734
2 серпня 2016

Про це нардеп написала на своїй сторінці у Facebook.

"Комітет охорони здоров'я свідомо, більшістю голосів не підтримав законопроект, який дозволяє відкритий доступ родичам в реанімаційні відділення для дорослих, саме розуміючи небезпеку для роботи і життя лікарів і здоров'я інших пацієнтів, яку може створити неконтрольований доступ непідготовлених родичів в відділення, де кожна секунда роботи лікаря є золотою!", – наголошує Богомолець.

Ольга Богомолець також виклала статтю, у якій йдеться про інцидент у відділенні інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні.

Реклама:

27 липня родич хворого напав на в. о. завідувача реанімаційного відділення В’ячеслава Мельника. У лікаря – черепно-мозкова травма. 

Депутатка написала, що вимагатиме від правоохоронних органів жорсткого покарання особи, яка паралізувала роботу цілого відділення.

Колишній в.о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський заявляв, що особисто контролюватиме виконання наказу про цілодобовий допуск відвідувачів до пацієнтів, які перебувають у реанімації.

29 червня вступив у дію проект наказу N592 "Про затвердження порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії".

У наказі йдеться, що заклад охорони здоров’я зобов’язаний забезпечити пацієнтам, які перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ), право на допуск до них відвідувачів 24 години на добу в будь-який день тижня.

Особи, які не є батьками пацієнта-дитини, мають право на допуск до неї за умови наявності усної згоди одного з батьків або законних представників. Одному з відвідувачів дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта у ВІТ без часових обмежень.

Реклама:


Реклама: